NECHTE SVÉ DÍTĚ OBJEVIT SVĚT FLORBALU

ZJISTĚTE VÍCE INFORMACÍ
nebo vyplňte
NEZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU

Kdo jsme a co nabízíme?

Jsme SKV a hrajeme
florbal na Vinohradech!

Jsme florbalový oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady a florbal v centru Prahy děláme již přes 20 let.


Jsme zkrátka ta správná adresa. Stabilní klub, který se pohybuje po téměř celou svou existenci v nejvyšších patrech českého florbalu s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výchovy mládeže. Pod vedením zkušených trenérů se snažíme vychovat z dětí nejen florbalisty, ale hlavně sportovce.

Naším cílem je výchova hráčů a hráček, kteří budou úspěšní nejen ve sportovním životě, ale také mimo něj.

Každé dítě, které je nám svěřeno, je pro nás důležité a může v řadách SKV projít od svých prvních florbalových krůčků až po ty dospělé. Disponujeme totiž kompletní věkovou strukturou již od 5 roků věku dítěte.

Proč svěřit Vaše dítě
právě nám?


Bohatý program pro
vaše děti

Na co se Vaše dítě může těšit? Florbal pro nás totiž není jen sport, opravdu jím žijeme.

Jezdíme na turnaje, máme společné akce a vyhledáváme měření sil se zahraničními týmy. Společné tréninky s hráči elitních týmů (Tipsport Superliga mužů a 1.liga žen), prázdninový kemp, účast na mezinárodních turnajích nebo florbalový zájezd do Finska, to je několik z námi organizovaných akcí, na které se může Vaše dítě těšit.

Image
Mezinárodní turnaje

Poznat díky florbalu cizí zemi nebo změřit síly s týmy z ciziny? V SKV to nebude pro Vaše dítě žádný problém. Zájezd do Finska nebo každoroční mezinárodní turnaj Prague Games jsou samozřejmostí.

Image
Prázdninový kemp

Pro Vaše dítě máme připravený skvělý program i o prázdninách. Hned na jejich začátku se může těšit všesportovní kemp, kde si vyzkouší různé sporty a nejen pohybové aktivity.

Image
Letní soustředění

Pro děti pořádáme také pravidelná soustředění. Pryč z Prahy se svým týmem vyrážejí všechna naše mládežnická družstva. Utužíme partu, zlepšíme své florbalové dovednosti a nadýcháme se čerstvého vzduchu.


Kvalifikovaný a odborný dohled nad výchovou dětí je u nás základem. Všichni naši trenéři jsou řádně licencovaní, a vzdělávají se v rámci své odbornosti i nadále.

Naší výhodou je, že do tréninkového procesu zapojujeme naše hráče. Díky tomu, že již řadu let hrajeme v dospělých kategoriích nejvyšší celostátní soutěže, mají naši trenéři nejen teoretické, ale také praktické know-how, jak sport a florbal dělat správně na té nejvyšší úrovni.

Licencovaní
a zkušení trenéři


SKVělá dostupnost!

Nebudu muset své dítě někam daleko? Rozhodně ne!

Právě tohle je naše velká výhoda. Sídlíme totiž téměř v samém centru Prahy, v Sokolovně v Riegrových sadech na Praze 2. V pěší dostupnosti tří stanic metra a několika stanic tramvají, 10 minut velmi volné chůze od Václavského náměstí.

Více se o našem unikátním areálu dozvíte, když sjedete kousek dolů...

Kde nás najdete?

10 minut lehké chůze od Václavského náměstí a kousek od hned tří stanic metra

Trénujeme v hale a areálu Sokola Vinohrady v Riegrových sadech na Vinohradech. Kromě velké haly a malého ("dorostového") sálu, které využíváme pro florbalové tréninky, obsahuje areál také atletické hřiště a bazén s unikátní technologií bezchlorového čištění.

Na trénink se tak Vaše děti dostanou pohodlně z celé Prahy, blízko jsou hned 3 stanice metra a zastávky tramvají 10, 11 (pár desítek metrů od schodů do Sokolovny) nebo 16.

Jak své dítě přihlásím?

Není to vůbec složité a budeme Vám maximálně nápomocni.

Pokud se Vám náš přístup ke sportovní výchově mládeže a vize líbí, jsme velmi rádi!
Stejně rádi pak přivítáme jak Vaše dítě, tak Vás v naší SKVělé florbalové rodině.

Stačí zvládnout následující 3 kroky.


krok

1

Zjistěte do které kategorie Vaše dítě spadá

Prvně je nutné zjistit, do které kategorie bude Vaše dítě patřit. K tomu nám stačí ročník jeho narození. Mohou u nás trénovat děti již od 5 let věku.

Chlapci

  • 2013 a mladší Minipřípravka
  • 2011 - 2012 Přípravka
  • 2009 - 2010 Elévové
  • 2007 - 2008 Mladší žáci
  • 2005 - 2006 Starší žáci

Dívky

  • 2009 a mladší Elévky
  • 2007 - 2008 Mladší žákyně
  • 2005 - 2006 Starší žákyně
  • 2003 - 2004 Dorostenky

krok

2

Kontaktujte nás

Když už víte, do které kategorie Vaše dítě spadá, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Jak pro Vás, tak pro nás to bude nejjednodušší, pokud vyplníte náš speciální Formulář.

Neváhejte nás k i přímo pomocí emailové adresy nabory@hrajflorbal.cz a nebo telefonu +420 777 448 802, který zvedne naše sekretářka Petra Wesley a domluví se s Vámi na dalším postupu.


krok

3

Přiveďte své dítě na trénink

Přivést dítě na trénink je pak už ten poslední krok. Trénink můžete samozřejmě celý sledovat, promluvit si s trenéry a uvídíte, zda florbal bude pro Vaše dítě to pravé.

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím nezávazný kontaktní formulář. Na základě jeho vyplnění Vás bude kontaktovat sekretářka našeho oddílu.

Hraj Florbal - mám zájem se dozvědět více

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pokud narazíte na problémy s kontaktním formulářem, kontaktujte nás emailem na marketing@skvflorbal.cz.